Troy Baker ve Emily O’Brien Death Stranding Kadrosuna Dahil Oldu

Hideo Kojima tarafından geliştirilen Death Stranding kadrosuna tanıdık isimler dahil oldu. Emily O’Brien resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ile hem kendisinin hemde Troy Baker’ın oyunda yer alacağını doğruladı, Ancak işin garip tarafı bu fotoğraf kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Troy Baker video oyun dünyasında The Last of Us (Joel), BioShock Infinite (Booker DeWitt) ve Uncharted (Samuel Drake) gibi birçok oyunda rol alan tanıdık bir seslendirmen. Emily O’Brien ise Middle-Earth: Shadow of Mordor, Batman: The Enemy Within, Days Gone ve daha birçok oyunda seslendirme sanatçılığı yapmış birisi. Bu ikilinin Death Stranding kadrosuna dahil olması yapımı dahada kaliteli hale getirdi zira halihazırda Death Stranding kadrosunda Guillermo del Toro, Norman Reedus ve Mads Mikkelsen gibi önemli isimlerin yanı sıra bu ikilinin’de oyunda olacak olması ve bu oyununda Hideo Kojima’nın ellerinden çıkacak olacağını düşündüğümüzde ortamın şampiyonlar ligi gibi olacağını söyleyebiliriz.

Gelelim fotoğrafın neden kaldırıldığını aslında bunun birçok sebebi olabilir bizde bilmiyoruz ancak Emily O’Brien, Sony tarafından bir umarı almış gibi gözüküyor zira Troy Baker aynı zamanda The Last Of Us Part II’de Joel karakterini seslendirirken kendisinin anıdan Death Stranding kadrosuna geçip yapmış olması Joel karkterine oyunda birşey mi olacak sorularını beraberinden getiriyor.

Death Stranding, Playstation 4 için özel olarak geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak Hideo Kojima yakın zaman içerisinde 2018 içerisinde oyuncuları şaşırtack bir duyuru için hazırlanıyoruz açıklamasında bulunmuştu. Muhtemelen bu açıklama oyunun çıkış tarihine yönelik olacaktır, Bekleyip göreceğiz.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*