The Last of Us Part II’nin Çıkış Tarihi 2019 Yılı Olabilir

Geçtiğimiz sene düzenlenen PlayStation Experience 2016 sırasında duyurulan The Last of Us Part II birçok oyuncuyu heyecanlandırmıştı. Zira o günden bu güne oyun hakkında başka hiçbir bilgi paylaşılmadı. Elbette geliştirici ekip bu durumu oyunun geliştirme sürecinin daha çok başlarında olmasına başlasa’da oyuncular bir an önce The Last of Us Part II hakkında yeni bilgiler duymak istiyor.

İlk oyunda olduğu gibi The Last of Us Part II’nin besteleri Gustavo Santaolalla tarafından hazırlanıyor. Kendisi bir Arjantin radyosuna verdiği röportajda oyunun çıkış tarihinden bahsetti. Gustavo Santaolalla, gerçekleştirdiği
bu röportajda oyunun çıkış tarihi hedefinin 2019 yılı olduğunu ifade etti. Ancak bu hedefin 2019 yılı olmasına rağmen ortada kimsenin resmi ve net bir çıkış tarihi hakkında konuşmadığını da belirten Gustavo Santaolalla, oyun için hazırladığı bestelerin ortalama 2 sene daha süreceğini dile getirdi. Elbette bu The Last of Us Part II için resmi bir çıkış tarihi sayılmaz zira efsanevi bestekar kendi ve oyun üzerinde çalışan kişilerin 2 sene çerisinde görevlerinin biteceğini ifade ediyor. Tabi böylesine büyük bir yapımın 2 seneden önce hazır olamayacağı gerçeğini’de kabullenmek gerek. Kim bilir belki Sony, The Last of Us Part II’yi Playstation 5 için saklıyor olabilir.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*