The Last of Us Part II Yeni Videosunda Yer Alan Karakterlerin Kim Olduğu Açıklandı

Dün Paris Games Week 2017 etkinliğinde The Last of Us Part II için yayınlanan yeni video akılları baştan alıp götürdü. Zira sunum o kadar harikaydı ki 5 dakikalık bir video hem şiddet, hem anlatım, hem de o klasik The Last of Us havası neredeyse kusursuzdu. Ancak bu yeni videodaki gördüğümüz karakterlerin hiç birini tanımıyorduk. Bugün ise geliştirici Naughty Dog, Twitter üzerinden bu karakterlerin isimlerini ve onları seslendiren kişileri açıkladı.

İlk açıklanan karakter Victoria Grace tarafından seslendirilen Yara oldu. İkinci karakter ise Ian Alexander tarafından seslendirilen Lev oldu. Videodaki kötü karakter olan Emily ise Emily Swallow tarafından seslendirilmekte. Ancak bu karakter konuk oyuncu olarak tanıtıldı muhtemelen oyunda tam bir role sahip olmayacak.

Son olarak ise isminin gizlendiği ancak Laura Bailey tarafından seslendirilen kadın karakter var. Bu karakter videoda ipe asılan karakter oluyor. Geliştirici ekibin bu karakterin ismini paylaşmaması oldukça önemli bir karakter olduğunu gösteriyor. Fakat bu karakterin bu şekilde gizli tutulduğundan Ellie’nin annesi olduğunu anlayabiliyoruz. Zira bu karakter Ellie’ye oldukça benzemekte, Ayrıca bu denli gizli tutulan bir karakterin bundan önemli başka bir rol oynayacağını düşünmüyoruz.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*