The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima, 2018 Senesi İçerisinde Çıkabilir

Playstation 4 için God Of War, Days Gone, Death Stranding, Detroit Become Human, Spider-Man, The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima oyunları duyurulmuştu. God Of War, Days Gone, Detroit Become Human ve Spider-Man oyunlarının bu sene içerisinde çıkacağı doğrulanmıştı, Hatta God Of War’un çıkış tarihi bile geçtiğimiz ay duyurulmuştu. Hideo Kojima’nın önderliğinde geliştirilen Death Stranding oyununun bu sene çıkış yapmayacağı kesin gözüyle bakılıyor. Şimdi ise oyuncular gözlerini The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima oyunlarına çevirmiş durumda zira bugün yaşanan bir gelişme Playstation 4 kullanıcılarını oldukça heyecanlandırdı.

Playstation İsveç resmi Facebook sayfası üzerinden bir gönderi paylaştı ve 2018 senesinin Playstation oyuncularını için harika geçeceğini söyleyerek bu oyunları sırasıyla listeledi. Daha öncede belirtildiği üzere listede Spider-Man, God of War, Blood and Truth, Frantics ve Days Gone oyunları vardı ancak bu oyunlarında yanında ne zaman çıkış yapacaklarını belli olmayan The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima yapımları’da mevcuttu. Playstation İsveç’e göre tüm bu oyunlar ile birlikte The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima’da 2018 içerisinde çıkışlarını yapacaklar. Bu Facebook hesabının şirkete kayıtlı resmi sayfa olduğunun altını bir kez daha çizelim.

Sayfa yetkilileri bir hatadan mı böylesine bir şey gerçekleştirdiler yoksa bu haberi yanlışlıkla mı sızdırdılar bilemiyoruz ancak aynı durum Playstation Store üzerinde God Of War içinde yaşanmış ve oyunun çıkış tarihi duyurulmadan önce yanlışlıkla sızdırılmıştı. Eğer The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima bu sene içerisinde çıkacak ise muhtemelen oyunların çıkış tarihleri Haziran 12-14 tarihlerinde geçekleşecek E3 2018 konferansında duyurulacaktır. Biz bile yaşanan bu gelişme sonrası oldukça heyecanlandık diyebiliriz.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*