The Division 2 Gelebilir

Duyurusu ile büyük bir merak uyandıran ancak çıkışı ile birlikte yetersiz içerikten dolayı çok çabuk bir şekilde unutulan The Division’ın devam oyununun gelebileceği açıklandı.

Oyunun geliştiricisi Massive Entertainment stüdyosunun Genel Müdürü David Polfeldt, IGN ile yapmış olduğu röportaj esnasında The Division’a devam oyunu gelebileceğine yönelik bir açıklamada bulundu. David Polfeldt açıklamasında “The Division harika bir marka ve içerisinde de çok fazla potansiyel hikaye barındırıyor. birinci oyunda yapmadığımız çok fazla şey var. Kesinlikle oyunu devam ettirmek için çok fazla alan var, Buda The Division’ı çevrimiçi tutmanın ötesinde bir şey. Ancak şuan için daha fazla konuşamam.” dedi.

The Division için geçtiğimiz haftalarda en büyük ücretsiz güncelleme 1.8 sürümü yayınlanmıştı. Oyunun geliştiricisi Massive Entertainment halihazırda Avatar oyunu üzerinde çalışıyor yani serinin ikinci oyunu gelecek ise bu Avatar oyunundan önce çıkış yapmayacağı anlamına gelmekte buda 2020 ile 2021 yıllarını işaret ediyor.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*