Star Wars Battlefront II PS4 Paketleri Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment, Kuzey Amerika ve Avrupa bölgesi için 3 adet Star Wars Battlefront II PlayStation 4 paketlerini duyurdu.

Limited Edition Star Wars Battlefront II PlayStation 4 Pro Bundle paketinde özel tasarımlı Jet Black PlayStation 4 Pro, özel tasarımlı Jet Black DualShock 4 kontrolcüsü ve Star Wars Battlefront II Deluxe Edition kutulu sürümü bulunmakta. 14 Kasım’da çıkış yapacak bu paketin fiyatı ise $449.99 olacak.

Limited Edition Star Wars Battlefront II PlayStation 4 Bundle adındaki ikinci pakette ise Özel tasarımlı Gri PlayStation 4 Slim, özel tasarımlı Jet Black DualShock 4 kontrolcüsü ve Star Wars Battlefront II Deluxe Edition kutulu sürümü bulunmakta. Sadece Avrupa bölgesinde çıkacak olan bu paketin fiyatı ve çıkış tarihi ise henüz belirtilmedi.

Son olarak Star Wars Battlefront II PlayStation 4 Bundle paketinde Standart 1TB Jet Black PlayStation 4 Slim, standart DualShock 4 kontrolcüsü, Star Wars Battlefront II standart edition kutulu sürümü yer almakta. Herhangi bir özel tasarıma sahip olmayan bu paket 17 Kasım’da $299.99 fiyat ile satışa sunulacak.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*