Spyro the Dragon Trilogy Playstation 4 için Geliştiriliyor Olabilir

Bugün Kotaku tarafından ortaya atılan bilgilere göre bir Playstation efsanesinin daha doğuşuna şahit olacağız zira Kotaku, Spyro the Dragon Trilogy’nin Ps4 için geliştirildiğini ifade ediyor.

Kotaku, birden fazla güvenilir kaynaktan edindiği bilgilere göre Activision, Spyro the Dragon Trilogy Remaster üzerinde çalışıyor. Önümüzdeki Mart ayında duyurulacağı belirtilen oyunun 2018’in üçüncü çeyreğinde PlayStation 4 için çıkış yapacağı dile getirildi.

Ayrıca Kotaku tarafından belirtilen bir diğer detay ise oyunun bir yıl boyunca Playstation 4’e özel olarak kalacağı ve sonrasında diğer platformlara çıkış yapacağı oldu. Activision, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy içinde buna benzer bir yol izleyeceği düşünülüyor.

Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! ve Spyro: Year of the Dragon oyunlarının bulunacağı üçleme paket Spyro the Dragon Trilogy Remaster’da geliştirilmiş aydınlatma, yeniden yapılmış animasyon ve sinematikler, yepyeni bir soundtrack, kayıt sisteminin yeniden güncellenmiş halinin yanı sıra yeni özellikler ve oyunun orijinal sürümlerinden kesilen bazı içeriklerin bulunacağı söyleniyor. Son olarak oyunu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’yide geliştiren Vicarious Visions olduğu belirtilmiş. Activision tarafından resmi bir açıklama henüz gelmedi ancak bu haber doğru ise kısa sürede oyun resmiyet kazanacaktır.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*