Red Dead Redemption 2’de Battle Royale modu olabilir

Red Dead Redemption 2’nin tek kişilik senaryo modu haricinde Red Dead Online adında bir çok oyunculu moduda bulunacak. Ortaya çıkan bilgilere göre çok oyunculu modda bulunacak bazı oyun modları ortaya çıktı.

Trusted Reviews, güvenilir kaynakları tarafından doğrulandığı bilgileri gün yüzüne çıkardı. Bu bilgilere göre Red Dead Redemption 2’nin çoklu oyuncu bölümünde Revive and Survive, Money Grab ve Battle Royale gibi çeşitli modları içeriyor. İlk olarak Revive and Survive modundan başlayacak olursak, Bu modda iki takım birbiri ile savaşıp hayatta kalmaya çalışacak. Takımlar düşen arkadaşlarını yerden kaldırmak için belli bir süreye sahip olacakken hayatta kalan son takım üyesi bulunduğu takımı galibiyete taşımış olacak.

Money Grab‘de ise merkezde para çantaları için savaşan iki takım bulunacak. Oyuncular burada paraları mümkün olduğunca çabuk toplayıp takım üslerine geri götürmeye çalışacaklar. Belli süre içerisinde en çok parayı üsse taşıyan takım ise kazanmış olacak. Tabi bu modda karşı rakibin diğer takımın üssüne saldırabileceği’de belirtiliyor.

Son olarak Battle Royale moduna gelecek olursak isminden’de anlaşılacağı üzere bu modda PUBG ve Fortnie oyunlarındaki gibi hayatta kalan son kişi zamanmış olacak. Tabi Rockstar Games bu moda kendi özel dokunuşlarını muhakkak yapacaktır.

Tüm bunlar ile birlikte Red Dead Redemption 2’nin çoklu oyuncu modu tıpkı GTA Online’da olduğu gibi açık dünyaya sahip olacak ve oyuncular burada mülkler satın alabilecek ve çeşitli aktiviteleri gerçekleştirebilecekler. İlk Red Dead Redemption oyununda’da çok oyunculu bir mod bulunuyordu ancak çeşitlilik bakımından az olsa’da oyuncular eğlenceli dakikalar geçiriyordu. Rockstar Games serinin ikinci oyununda çıtayı en yüksek seviyeye koyarak oyunculara inanılmaz deneyimler sunmak istiyor.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*