Rainbow Six: Siege Önümüzdeki Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Olacak

Ubisoft, Rainbow Six: Siege yeni sezonu Operation Blood Orchid gelmeden önce oyunun hafta sonu boyunca tüm platformlarda ücretsiz oynanabileceğini belirtti.

24 – 27 Ağustos arasında Ps4, Xbox One ve Pc platformlarından ücretsiz olarak oyunu deneyim edebileceksiniz. Ayrıca oyunu beğendiniz taktirde ise 24 Ağustos ile 4 Eylül tarihleri arasında oyunda düzenlenecek %50 indirim ile oyunu satın alabileceksiniz. Bunun dışında yeni sezonda gelecek operatörlere dair birkaç bilgide paylaşıldı.

İlk olarak normalde 29 Ağustos tarihinde yayınlanması planlanan Operation Blood Orchid sezonunun 5 Eylül tarihine ertelendiği açıklandı. Ancak yeni sezonu 29 Ağustos 2017 tarihinde PC için oyunun teknik test sunucularında oynanabilir olacağı ifade edildi. Operatörler hakkında paylaşılan bilgilere bakacak olursak Saldırı sınıfında yer alacak Ying, Hong Kong CTU üyesi olacak ve hafif makineli tüfek ve kendinden susturuculu pompalı tüfek kullanacak. Ayrıca kendisinin kullanmış olduğu özel gözlüğü sayesinde flaş bombalarına karşı etki görmeyecek. Kendisinin kullanmış olduğu flash bombası özelliğini düşünecek olursak rakibi kör edip üzerine rustlamak oldukça kolay olacaktır. Diğer operatör olan Lesion’a baktığımızda ise kendisi Ying gibi Hong Kong CTU biriminden birisi. Lesion, sahip olduğu Gu adındaki zehirli mayınları etrafa yerleştirerek rakip oyunculara tuzak kurmakta. Bu mayınlara basan rakip oyuncular zehirlenmekte ve zehirin etkisinden dolayı can kaybetmekte.

Son olarak Polonyalı Ela operatöründen bahsedelim. Kendisi Polonya CTU biriminin bir üyesi. Ela, Grzmot adındaki mayınlarını zeminlere, duvarlara ve tavanlara yerleştirerek düşmanlarına zorlu dakikalar yaşatmakta. Zira bu mayınlar belli bir mesafe kadarıyla yaklaşınca patlıyor. Bu patlamanın etkisi ile düşman görüş netliğini ve duyma yetisini belli bir süreliğine kaybediyor.

Cavit Varinli
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan sen ol!

Konuya Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*