PlayStation Experience 2017 Panelleri Açıklandı

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Experience 2017 panel listesini açıkladı.

İlk olarak Sony “PlayStation’ın en büyük 2017 duyuruları E3 ve Paris Games Week esnasında yapılmış olsa da cuma gecesi için birkaç yılbaşı armağanı sakladık.” ifadesini kullandı.

Panel takvimine göre ilk olarak PlayStation VR oyun paneli düzenlenecek. Bu panelde Ps VR oyunları için yeni duyurular ve oynanış görüntüleri sunulacak. Ardından Media Molecule paneli düzenlenecek ve burada geliştiriciler özel bir konuk ile birlikte Dreams hakkında yeni bilgiler paylaşacak. Sonrasında IGN, tüm zamanların en iyi 10 PlayStation oyununu seçecek.

Dördüncü panelde ise Paris Games Week esnasında Sucker Punch tarafından duyurulan Ghost of Tsushima için yeni bilgiler paylaşacak. Beşinci panelde Uncharted 10. yıl kutlamaları yapılacak. Son panel ise belkide en heyecan vericisi zira altında panel The Last of Us Part II paneli olacak. Burada Naughty Dog ve Paris Games Week’te yayınlanan fragmanda oynayan oyuncular sahneye çıkacak. Ayrıca oyunun yönetmen ve yazarı Neil Druckmann, ortak yazar Halley Gross ve kadronun önemli birkaç ismi The Last of Us Part II hakkında tartışacaklar.

PlayStation Experience sunumu 9 Aralık tarihinde ülkemiz saati ile 07:00’da başlayacak. Sunum live.playstation.com, Twitch, YouTube ve Facebook üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*