PlayStation Blog üzerinde 2017 yılının en iyi oyunları oylaması yapılıyor

2017 senesinin bitimine az bir süre kala Sony, PlayStation Blog üzerinden 2017 yılının en iyi oyunu oylamalarını başlattı.

Dünyanın her yerinden yapılan oylama sonucunda 2017 yılının en iyi oyunları seçilecek. Sony platformlarını kapsayan ödüler 17 kategoride verilecek. Yılın en iyi oyunu adayları arasında ise Assassin’s Creed Origins, Call of Duty: WWII, Destiny 2, Horizon Zero Dawn, Persona 5, Resident Evil 7, Wolfenstein II: The New Colossus gibi isimler dikkat çekiyor.

Ödüller en iyi PS4 oyunu, en iyi PlayStation VR deneyimi, en iyi bağımsız oyun, en iyi PlayStation Vita oyunu, en iyi performans, en iyi sanat yönetmenliği, en iyi oyun müziği, en iyi çok oyunculu oyun, en iyi hikaye, en iyi spor oyunu, en iyi çıkış sonrası içerik, en iyi PlayStation konsolu özel oyunu, en iyi PlayStation 4 teması, PS4 Pro performansı en iyi kullanan oyun, en çok beklenen PS4 oyunu, en çok beklenen VR oyunu ve yılın oyun stüdyosu kategorisi altında verilecek. Sizlerde bu yıl en beğendiğiniz oyuna oy verebilir ve o oyunun ödül almasında yardımcı olabilirsiniz. Oylamalar 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek.

2017 Yılın En iyi oyunları oylamasını buradan yapabilirsiniz.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*