PlayStation 4 ve PlayStation VR için yeni Headset geliyor

Sony, çok yakında PlayStation 4 ve PlayStation VR kullanıcıları için oldukça kaliteli yeni kulaklık setleri duyurusunda bulundu.

Avrupa bölgesi için çıkacak bu kulaklıklar Gold Wireless Headset ve Platinum Wireless Headset olarak ikiye ayrılacak. Orijinal adı Wireless Stereo Headset 2.0 olan kulaklıklar sunacakları ses kalitesi ile oyuncuların dikkatini çekmekte.

Özellikle bu yeni kulaklık setleri sunmuş oldukları yeni teknoloji ile oyun oynarken çevreden gelen dış sesleri minimum dereceye indiriyor. Ayrıca konforlu kulak yastıkları ile kulağınız rahatsız olmayacakken özel konumlanmış iki adet gürültü önleyici sistem ve gizli mikrofon’da bulunacak. Kulaklık setleri sahip olduğu 7.1 virtual surround ses kalitesi sayesinde en yüksek performansı sergileyecek. Setin içinde sunulan 3,5 mm ses kablosu sayesinde, Wireless Stereo Headset 2.0 Gold versiyonu, PlayStation VR cihazlarıyla da büyük bir uyum içerisinde çalışacak. Kablosuz olan bu kulaklık setleri için herhangi bir fiyat henüz paylaşılmış değil ancak kaliteli bir kulaklık almayı düşünüyorsanız bu ürünün sizin için en ideali olacağını söyleyebiliriz.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*