GTA Online: Smuggler’s Run güncellemesi duyuruldu

Çıkışından bu yana ücretsiz güncellemeler ile hala destek verilen GTA Online için ayağımızı yerden kesecek bir güncelleme duyuruldu.

GTA Online: Smuggler’s Run adındaki bu güncelleme ile oyuna yepyeni uçaklar ve helikopterler eklenecek. Böylece işlerimizi yepyeni uçaklar ve araçlar ile gerçekleştirebileceğiz. Ayrıca uçakları güvende tutmamız içinde uçaklara özel yeni garajlar eklenecek. Bu yeni garajlar sayesinde uçaklarımızı ve helikopterlerimizi özelleştirebileceğiz. Ayrıca milyon dolar ödeyeceğiniz bu garaj aktif olarak işlerinizi yürütmeniz içinde olanak sağlayacak. Yeni görevlerin bulunacağı bu işler için ise Ron ve Charlie karakterleri yanınızda olacak.

Ayrıca yepyeni oyun modları ve yarışlarda oyuna elenmiş olacak. Tüm bunların haricinde oyunun geliştiricisi Rockstar Games 2017 senesi bitene kadar oyuna yeni hava ve kara araçlarının geleceğini belirtti. Smuggler’s Run güncellemesi 29 Ağustos 2017 tarihinde Ps4, Xbox One ve Pc için ücretsiz olarak yayınlanacak. Güncelleme için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*