God of War’da season pass bulunmayacak

2018 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan God Of War için artık sonlara doğru yavaştan geliniyor. Zira yakın bir zaman içerisinde resmi duyurusunun yapılması beklenen oyun hakkında yönetmen Cory Barlog iki önemli açıklamada bulundu.

Twitter üzerinde Cory Barlog’a sorular yönelten oyunculardan biri God Of War’da season pass’in bulunup bulunmayacağını sordu. Cory Barlog ise bu soruya net bir şekilde “Oyunda season pass yok.” cevabını verdi. Ayrıca kendisi dün gece oyunun bir kısmını tekrar oynadığını ve gerçekten şahane durduğunu da sözlerine ekledi. Tabi season pass içeriğini olmayacak olması oyun için herhangi bir genişleme paketi çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Zira Horizon: Zero Dawn oyununda’da herhangi bir season pass içeriği bulunmamasına rağmen sonrasında bir adet hikaye genişlemesi sunulmuştu.

Bununla birlikte oyunun yönetmeni çıkış tarihi hakkında’da bir açıklama yaptı ancak net bir çıkış tarihi paylaşmadı. Bugünlerde herhangi bir çıkış tarihi açıklaması yapmayacağını belirten yönetmen Cory Barlog, oyuncuların bir süre daha beklemesi gerektiğini belirtti. Hatırlayacak olursanız PlayStation Store üzerinde oyunun çıkış tarihi 22 Mart 2018 görülmüş ve sonrasında kaldırılmıştı. Serinin önceki oyunlarının’da Mart ayında çıktığını düşünürsek açılanacak tarih bu yönde olacaktır.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*