Gizlilik Politikası

www.turkplaystation.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem vermekteyiz. Sitemiz üzerinden iletişim sağlayacağınız konularda gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde korumak ve tutmak için aşağıdaki maddeleri uygulamaktayız.

Yorum Alanı
sitemiz üzerinden etkileşim içerisinde olabileceğiniz ilk alan yorum alanlarıdır, Burada vermiş olduğunuz E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü şahıs kişilere paylaşılmamaktadır. E-Posta adresinizi istememmizin başlıca sebeplerinden biri sizinle iletişim kurabilmekten ziyadedir.

İletişim Sayfası
Bu sayfada bizimle yapacağınız her türlü ileti ve E-posta adresleriniz tarafımızca korunmaktadır ve kesinlikle üçüncü şahıs kişilere paylaşılmamaktadır.

Kullanıcı adı ve Şifre
www.turkplaystation.com sitesinde açmış olduğunuz üyeliğinizin kullanıcı adı ve şifresi tamamen size aittir ve kesinlikle paylaşılmamaktadır. www.turkplaystation.com olarak kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs kişilere açıklamamak ile beraber tamamen korumaktayız ayrıca kullanmış olduğunuz üyeliğiniz kesinlikle bir başka şahısa devredilemez.

www.turkplaystation.com tarafından tüm bilgileriniz korunmakta ve saklanmaktadır.