Destiny 2 Hikayesi Hakkında Açıklama Yapıldı

Bu senenin en çok beklenen oyunları arasında bulunan Destiny 2 hakkında oyunun yönetmeni Luke Smith yeni açıklamalarda bulundu.

GamesRadar ile gerçekleştirdiği bir röportaj esnasında oyun hakkında yeni bilgiler veren Luke Smith, oyunun ana hikayesinin Red War savaşını konu alacağını, Cabal lideri ve oyunun ana kötü kahramanı olan Ghaul’un bizleri beklediğini dile getirdi. Red War savaşını konu alacak ana hikaye dışında yan hikayelerinde bizleri beklediğini söyleyen Luke Smith, bunlar dışında farklı hikayeler anlatan belirli düşmanları bulunan gezegenler de olduğunu ve fragmanda gösterilen bölümlerin ana hikayeye ait olduğunu ifade etti. Oyunun derin bir hikaye sunacak olması ve ana hikaye dışında gezegenlerde bulunan farklı hikayeler ve yan hikayelere’de adım atacak olmamız ana hikayeyi tamamladıktan sonra oyuncuların sıkılmaması adına iyi düşünülmüş bir olay. Zira tüm bunları bitirdikten sonra gelecek DLC paketlerini’de düşünürsek Destiny 2 içerik bakımından oldukça zengin olabilir.

Destiny 2, 8 Eylül 2017 tarihinde Ps4, Xbox One ve Pc için çıkış yapacak. Ayrıca oyunun Playstation 4 sürümünde platforma özel içerikler bulunacak.

Cavit Varinli
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan sen ol!

Konuya Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*