2 Yeni Hitman Oyunu Geliştiriliyor

IO Interactive cephesinde bugünlerde yoğun çalışmalar sürüyor zira geliştirici ekip Square Enix’den aldığı Hitman markası için yeni projeler düşünmekte.

Geliştirici ekip halihazırda yeni bir Hitman oyunu geliştirdiğini biliyorduk ancak görünen o ki ekibin bambaşka planları daha varmış. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre IO Interactive, 2 yeni Hitman oyunu 1’de Hitman dizisi projesini yürütüyormuş. Öncelikle oyunlardan bahsedecek olursak hiç şüphesiz bu oyunlardan bir tanesi Hitman 2.sezon olacaktır. Zira geliştirici ekip oyunun 2.sezonunu yapmak istiyor. Bir diğer oyunun ise ya Switch yada mobil platforma çıkacak bir oyun olduğunu düşünmekteyiz. Tabi ikinci oyun için elimizde henüz net bir bilgi mevcut değil.

Oyunun Tv dizisine gelecek olursak, dizi Fox 21 ve Hulu ekipleri tarafında işlenecek. Yayınlanan bilgilere göre dizinin senaryosunu John Wick serilerinin yaratıcılığını yapmış olan Derek Kolstad ele alacak. Şayet dizinin oldukça iyi bir senaryoya sahip olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Cavit Varinli
Cavit Varinli hakkında 2557 makale
-- TurkPlaystation Editörü --

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*